Praca w domu - Surfbary

SurfbaryJednym z łatwych sposobów zarobku przez Internet jest surfbar, czyli program po którego otwarciu mamy możliwość oglądania banerów reklamowych i zbieramy za to punkty. Surfbar wyglądem przypomina otwarte okno folderu które można umieścić w dowolnym miejscu na pulpicie lecz bez możliwości minimalizacji do paska zadań. Nie przeszkadza to w codziennym korzystaniu z komputera. Reklamy zmieniają się same, trzeba tylko uruchomić program i na tym się kończy Twoja praca.  Pod koniec każdego miesiąca zebrane punkty, otóż każda pojawiająca się reklama to jeden punkt, później przeliczane są na pieniądze. Po uzbieraniu minimalnej kwoty mamy możliwość przelania pieniędzy na swoje konto. Aby pobierać wpłaty za surbary musisz posiadać konto internetowe PayPal.

Jeśli nie posiadasz i nie wiesz jak je założyć, spokojnie możesz zasięgnąć informacji na stronie surfbary- banki. Kurs podczas przeliczania nie jest stały, ale można zaobserwować stały wzrost zarobków, przy dłuższej współpracy. Wielkość swoich zarobków możesz powiększyć również polecając swoich znajomych od korzystania z programu. Dostajesz procent od zarobku osoby poleconej, jednak to nic nie tym nie traci. Jednak istotnym jest aby być przy komputerze w tym czasie, ponieważ program od czasu do czasu sprawdza czy jest się obecnym, poprzez najczęściej przepisanie paru cyfr. Takie sprawdzenie odbywa się co parę godzin, później wznawiane jest pojawienie się reklam.  Każdy człowiek mający internet spędza bardzo dużo czasu przed komputerem, a co jakby to połączyć z zarabianiem?.

Nie dużym kosztem i nakładem pracy można zarobić sobie dodatkowe pieniądze, oczywiście nie odrywając się od swoich dotychczasowych zajęć. Również jeżeli prowadzisz firmę i chcesz się jak najlepiej rozreklamować, można zgłosić chęć do współpracy z programem Surfbary. Można także stworzyć na specjalne zamówienie dodatkowe pod strony w witrynie, gdzie znajdować się będą treści promujące i informacyjne. Na stronie Surfbary ciągle trwają prace nad rozbudową oraz jej promocją, które mają na celu znaczne zwiększenie odwiedzin i zainteresowania na stronie, trafienie do jak największej liczby odbiorców oraz usprawienie, aby trafiające na stronę osoby znajdowały tutaj rzetelne informacje i chętnie przystępowali do programów opisanych na stronie.
Plusy zarabiania pieniędzy przez program Surfbary:

 • Nie trzeba klikać na banery reklamowe, ani płatne linki
 • Nie jest wymagana stała obecność przy komputerze
 • Rejestracja w każdym Surbarze jest darmowa,
 • Wyświetlający się baner zajmuje niewielką część ekranu, nie obciąża komputera i łącza internetowego.

Praca w domu – polecane artykuły:

Praca w domu – podobne artykuły:

Jedna myśl nt. „Surfbary

 1. Karolina Rybak

  Witam,
  uczę się zaocznie i poszukuję dodatkowej pracy. Jestem zainteresowana pracą w Surfbary i proszę o informację na ten temat i wskazówkę, gdzie mogę się zarejestrować.
  Z poważaniem,
  KR

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *